BABY FOOT japonská domácí pedikúra

Kód: BABY FOOT
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
259 Kč –46 %
BABY FOOT japonská domácí pedikúra
259 Kč –46 % 139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

BABY FOOT japonská domácí pedikúra.

Kdo by si nepřál mít chodidla jako miminka...Baby Foot vám to umožní a nemusíte chodit na pedikúru. Pěkně doma si navléknete tyto speciální ponožky, hodinku dopřejete svým chodidlům bylinkovou lázeň a pak jen budete čekat. Přibližně za 5 až 8 dní se začne odumřelé vrstva pokožky oddělovat a za dalších 5 až 8 dní budete mít nádherně hebká chodidla.

Přečtěte si velice názorný a vtipný překlad článku francouzské mutace časopisu ELLE. Stojí to za to.:) Viz. níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snadné použití ve 3 krocích:

1. Navlékněte si ponožky.

2. Ponožky nechte působit 1 hodinu.

3. Nohy si pečlivě umyjte mýdlem a důkladně opláchněte.

Přibližně za 5 až 8 dní se začne odumřelá vrstva pokožky oddělovat a za dalších 5 až 8 dní budete mít nádherně hebká chodidla.

Maska na nohy v ponožkách Baby Foot obsahuje 17 rostlinných výtažků s hydratačními účinky. Jedná se o výtažky z těchto rostlin a plodů:

řeřicha, měsíček, heřmánek, tužebník, koukol, přeslička, kořen lopuchu, jablko, citron, čajové lístky, mořské řasy, břečťan, pomeranč, grep, klematis. 

Podrobný návod k použití:

(Ponožky jsopu určeny pro jednorázové použití)

1. Před použitím si udělejte test na malém kousku kůže.

2. Na předem umyté nohy si navlékněte ponožky a pásek na obvodu každé ponožky utáhněte kolem kotníku, aby gel nevytékal. 

3. V ponožkách setrvejte 1 hodinu, aby měl gel dostatek času vstřebat se do pokožky. 

4. Po hodině ponožky sundejte a nohy si umyjte mýdlem a opláchněte vodou.

5. Po 5 až 8 dnech se kůže začne odlupovat. 

6. Odumřelá kůže se sama přirozeně oddělí a za dva týdny ode dne použití budete mít nádherně hebké nožky. 

Rada: Koupel nohou PŘED a PO použití zintenzivní účinek Baby Foot

 

 

Upozornění:

Výrobek nepoužívejte v případě že: jste těhotná, máte diabetes, jste alergická na některou ze složek, máte poraněnou kůži či jiné potíže nebo používáte jiné kosmetické nebo léčivé přípravky na nohy.

Před použitím: Pečlivě si přečtěte návod použití a upozornění. Maska může narušit lak na nehtech. Před použitím odstraňte šperky z chodidel. Masku Baby Foot použijte ihned po otevření. Není vhodná pro děti. Je určena pro jednorázové použití. 

Při použití: Dbejte, aby se gel nedostal do kontaktu s oděvy, nábytkem, parketami nebo kobercem. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepřekračujte doporučenou dobu aplikace 1 hodinu. Po dobu působení omezte pohyb, aby se ponožky neuvolnily.

V případě jakékoli reakce ponožky sundejte.

 

Po použití: Dokud se kůže sama neodstraní, neošetřujte chodidla žádnými jinými kosmetickými přípravky. Svědění, podráždění nebo zánětlivé projevy konzultujte s lékařem.

Skladování: Výrobek odstraňte z dosahu dětí. Nevystavujte extrémním teplotám a slunci.

Důležité: Gel obsahuje AHA kyselinu, která zvyšuje citlivost kůže na slunce. Minimálně týden po aplikaci nevystavujte chodidla přímému slunci a chraňte je krémem s UV filtrem. 

Balení obsahuje: 2 kusy ponožek (každá 35 ml gelu) a 6 samolepicích pásků.

Jednotná velikost 34 až 43.

Překlad článku z francouzského vydání časopisu ELLE.

Vyzkoušela jsme za vás...

Japonsko zaplavily masky na chodidla v ponožkách - Baby Foot, pokud je nemáte, pak je určitě najdete v koupelně u kamarádky. Vyzkoušela jsem je za vás? A čím mě dostaly? To hned pochopíte! Jste -li citlivější nátury raději ve čtení nepokračujte.

V Japonsku je to jednička už 17 let. A kdo tuší, jak nároční jsou japonští přátelé, určitě se nediví, že právě tyhle fusky ve mě probudily novinářskou zvědavost.

Baby Foot jsou zjednodušeně řečeno dvě igelitové ponožky, které dokážou během dvou týdnů proměnit vaše chodidla v miminkovské nožičky. Opravdu je budete mít jemňoučké jako novorozenec. A to kvůli tomu nemusíte nikam na pedikúru, obejdete se bez škrabky a dalšího náčiní a neuroníte přitom ani slzu. Tak co? Už máte chuť to vyzkoušet?

Já jsem pro testování využila večer, kdy můj přítel nebyl doma, nebudu ho přece strašit nohama v igelitových návlecích naplněných jakousi tekutinou s ovocnými kyselinami a rostlinnými výtažky. Když jsem si vyrazila do kuchyně připravit těstoviny, ujely mi trochu nohy. Díky páskům kolem kotníků ale obsah zůstal na svém místě. Jen si připadáte jako když máte na nohách plastové pytlíky ze supermarketu. Když uplynula doporučená hodina, sundala jsem ponožky, umyla si nohy a těšila se na efekt. Uplynulo 5 dní a nic se nestalo, když se nic nedělo ani šestý den, byla jsem zklamaná, „no jo, asi to na mě nefunguje”.

„Máš nějak suché nohy,“ konstatoval můj partner.

A pak jednoho dne, na hodině jógy, kdy se mi nohy proplétaly v neuvěřitelných pozicích, se mi chodidla začala loupat a cáry kůže padaly na perfektně udržovaný koberec v tělocvičně.

A pak to pokračovalo. Z chodidel se mi uvolňovaly a opadávaly kusy kůže, děti reagovaly zděšenými výkřiky a partner si ode mě držel patřičný odstup. Ano, v téhle fázi není vhodné vystavovat nožky na odiv. Zbytky kůže jsem měla nejen na ploskách, ale i mezi prsty a na nártech. I moje ségra se lekla, když mě viděla, jak si sundávám ponožky“ Holčičko, co to máš s nohama?“

A pak stejně rychle, jak to začalo, to i skončilo. A výsledek? Dámy a pánové, prostě nádhera! Nikdy jsem neměla tak hebké nohy. Krásné, jemné, elegantní. Připadala jsme si jako znovuzrozená.

BabyFoot za mě tisíckrát ano.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: