Rozdáváme dárky

Barva na vlasy STAR COLOR Modrý oceán

Kód: SC163
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
53 Kč –23 %
Barva na vlasy STAR COLOR Modrý oceán
53 Kč –23 % 41 Kč 33,88 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

MARION STAR COLOR - SMÝVATELNÁ BARVA NA VLASY BEZ AMONIAKU. OBJEVTE ŘADU INTENZIVNÍCH, MÓDNÍCH A KOUZELNÝCH ODSTÍNŮ. VYBERTE SI BARVU. BAVTE SE, MIXUJTE, TVOŘTE!

o BARVU NA CELÝCH VLASECH

o PÁSKY PRO BAREVNÉ ZVÝRAZNĚNÍ

o OMBRE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Můžete udělat barevné zvýraznění a ombre, aby vyhovovaly vaší představivosti. Mixujte různé barvy z řady a vytvořte duhovou revoluci! Vyjádřete svou osobnost barevou a zdůrazněte svůj individuální styl.
JEMNÉ A BEZPEČNÉ SLOŽENÍ - BEZ AMONIAKU, OXIDAČNÍHO ČINIDLA, RESORCINOLU A PPD
RYCHLÁ A SNADNÁ APLIKACE - PRODUKT JE PŘIPRAVEN IHNED K POUŽITÍ
SÁČEK OPATŘEN APLIKÁTOREM - SNADNÁ TVORBA PÁSKŮ A OMBRE
Návod k použití
1. Příprava
a) Před použitím proveďte test snášenlivosti b) Zakryjte ramena ručníkem nebo pláštěnkou tak, abyste ochránili vaše oblečení. Pokožku na čele a skráních pokryjte tenkou vrstvu mastného krému, pro zabránění zabarvení pokožky. Zvlhčete vlasy vodou. Směs se nanáší na neumyté lehce vlhké vlasy. c) Nasaďte si ochranné rukavice.
2. Snadné nanášení
Nanesení na celou délku vlasů: Nůžkami odstřihněte roh sáčku. Obsah sáčku vymačkejte na dlaň. Naneste na vlhké vlasy směrem od týlu hlavy, postupně vzhůru až po okraj vlasů. Vmasírujte celý přípravek do vlasů a vytvořte pěnu.
Nanesení na pásky (melír): Připravte si melírovací čepici nebo hliníkovou fólii. Nasaďte si čeici nebo pásky folie široké cca 15cm a délky něco málo delší než je délka vlasů. Vložte pásek z hliníkové fólie pod pás vlasů které chcete barvit a co nejblíže kořínkům vlasů. Lehce zvlhčete vlasy. Otočením odlomte uzávěr aplikátoru, naneste rovnoměrně směs na pás vlasů a vmasírujte. Sviňte folii tak aby pás vlasů byl překrytý folií, přehněte okraje folie, aby se nevysunula a směs nevytekla. Opakujte na všech následujících páscích vlasů. Nepoužitou směs můžete použít později. Otočte odstřižený uzávěr a uzavřete aplikátor.
Nanesení na konečky (ombre): Připravte si hliníkovou folii. Lehce navlhčete konečky vlasů v délce cca 3-4 cm, na které chcete nanést přípravek. Umístěte folii pod vlasy, odstraňte uzávěr a naneste směs na vlasy. Jemně vmasírujte. Sviňte folii tak aby pás vlasů byl překrytý folií, přehněte okraje folie, aby se nevysunula a směs nevytekla. Opakujte na všech následujících páscích vlasů. Nepoužitou směs můžete použít později. Otočte odstřižený uzávěr a uzavřete aplikátor.
3. Ponechte působit na vlasech do 30min v závislosti na požadované intenzitě barvy
4. Opláchnutí a péče po barvení: Omyjtete důkladně vlasy dokud nebude odtékající voda čistá bez zabarvení a důkladně umyjte šamponem. Po umytí použijte kondicionér na vlasy.
Balení obsahuje: . sáček s barvou 2x 35ml . 2 páry PE rukavic . návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: