Rozdáváme dárky

Francouzský HOLOGRAMOVÝ vonný sáček s ramínkem VANILLE - Vanilka

Kód: 1602SPH
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
49 Kč –41 %
1602SPH
49 Kč –41 % 29 Kč 24 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Francouzský HOLOGRAMOVÝ vonný sáček s ramínkem VANILLE - Vanilka.

Rozměr: 11x17,5cm.

Příjemně provoníte své skříňky, zásuvky, malé místnosti a auta.

Vůně: Jemná směs s vůní Vanilky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protřepejte vonné sáčky, obsahující 100% přírodní granule, které jsou obohaceny vůní na bázi esenciálních olejů. Očekávaná doba trvání vůně je přibližně 6 týdnů. 

  • Použití: Parfémované sáčky vyjměte z ochranné fólie a umístěte je do prádelníku nebo skříně. Chcete-li sáček zavěsit, použijte přiložené háčky, jak je znázorněno na obrázku. Pro malé prostory použít jeden sáček, a pro střední a velké nejméně dva.
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu se zákonem o odpadech, odeslat do autorizovaných zařízení na likvidaci. 
  • Obsahuje: syntetické citral, lilial, beta-pinen, citronellol, helional, kumarin prášek, pomerančový olej, d-limonen, a-heksilcinemaldehid. Může vyvolat alergickou reakci. 
  • Upozornění: Nedávejte sáček do pračky nebo sušičky. Vyhněte se přímému kontaktu obsahu vonných sáčků s oblečením a spodním prádlem. Uchovávejte mimo dosah dětí, odděleně od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata. Obsah sáčku není jedlý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné sáčky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: