Rozdáváme dárky

IMPULSE deodorant INCOGNITO, 100ml

Kód: INCOGNITO
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
70 Kč 58 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

IMPULSE tělový deodorant INCOGNITO, 100ml.

S vůní Impuls Incognico překvapuje své okolí nezaměnitelnou vůní. Impuls Incognico v sobě skrývá tajemství romantické lásky. Nechte se každý den hýčkat jemnou vůní fantazie a smyslnosti.

A protože ženy jsou odlišné a složité, každá varianta deodoranty Impuls podtrhne váš styl. Pro ženy tajemné (impulsní kouzlo Magic Moschus), romantické (Incognito) nebo pro ženy Nespoutané (La Pantera).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ann Gotlieb slavná návrhářka parfémů vytvořila impuls, první produkt uvedený v rámci koncepce parfém deodorant byl v roce 1972, elegantní a Svůdné tóny jasmínu, pomeranče, růžového dřeva, vanilky a pižma. Impuls byl produkován firmou Fabergé, která patřila k anglicko - nizozemské společnosti Unilever. Značka začala v roce 1972 v Jižní Africe, a v roce 1979 ve Velké Británii.

Aplikujte PŘÍMO na pokožku ze vzdálenosti cca 15 cm. Používejte jen v Soulada s tímto popisem. Nestříkejte blízko očí nebo tváře nebe na podráždění nebe poničen pokožku. Není určeno pro intimní hygienu. Přestaňte používat objevili se podráždění. Před použitím protřepat. Neaplikujte a nepokládejte na barvené nebo leštěné povrchy. Výrobek je pod stálým tlakem. Nevystavujte slunečního záření a teplotám nad 50 ° C. Nepoužívejte v blízkosti zdroje ohně. Nestříkejte do Plameny a na rozžhavené předměty. Prázdný obal nevhazujte do ohně a ani její násilnou neotvírejte. Netopte Během a krátce po použití. Uschovejte mimo dosah dětí. Do sběru odevzdejte zcela prázdný obal. POZOR hořlavina! ZÁKAZ kouření!

Doplňkové parametry

Kategorie: Deodoranty dámské
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: