Rozdáváme dárky

LADY VENEZIA Difuzér 50 ml - s bio přísadami - ČERVENÝ MOŠT

Kód: 40833
Neohodnoceno
Značka: Lady Venezia
63 Kč –33 %
Re Rosso
63 Kč –33 % 42 Kč 35 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

LADY VENEZIA Difuzér 50 ml - s bio přísadami - ČERVENÝ MOŠT.

Lady Venezia Home Fragrance 2in1 Re ROSSO • Královský červený mošt. Použijte jako vonnou esenci do žehličky, pračky, aroma lampy, vysavače a pod. Nebo jako pokojový difuzér, jehož vůně se uvolňuje prostřednictvím ponořených tyčinek.

Osm lahodných vůní v praktickém kompaktním formátu, ideální pro malé místnosti, přihrádky, stoly, koupelny atd.

Vyberte si: z červeného ovoce,  granátového jablka,  z červeného moštu a hroznů,  z levandule Arles,  anýzu,  z pomeranče a skořice, z pomerančového květu a citron, nebo z květinové vůně.

Dva způsoby použití. 1. Jako vonná esence pro Žehličky, Pračky, Aromalampy, Vysavače. 2. Jako pokojový difuzér.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně Lady Venezia s organickými přísadami obsahují čisté esenciální oleje a rostlinný alkohol, vynikají svou přirozenou vůní a pomáhají personalizovat prostředí, ve kterém žijeme, pomocí hřejivých vůní, vytvářejících intimitu a pohodu. Tyčinky ponořené do esence se neustále šíří vzduchem, aby vždy dávaly novou atmosféru. Praktické kompaktním balení, ideální pro malé místnosti, přihrádky, pracovní stoly, koupelny atd. Dva způsoby použití, podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Pro případ další potřeby tyto pokyny uschovejte. Použití: 1. Jako vonná esence - dávkování • Žehlička / pračka: Vložte 5 kapek parfémované esence pro příjemnější pocit při nošení dobře vyžehleného a parfémovaného prádla • Esence na hoření: Do difuzéru nalejte menší množství vody a přidejte 12 kapek vonné esence • Vysavač: Vložte 5 kapek pro silné čištění vzduchu a neutralizaci nepříjemných pachů, jako je kouř nebo pachy v kuchyni. 2. Jako pokojový difuzér. Nasaďte si domácí ochranné rukavice a zvolna sejměte zátky. Vložte do láhve tyčinky a dobře je rozložte. Tyčinky budou fungovat jako knot, který bude nasávat vůni a pomalu ji uvolňovat do vzduchu. Dbejte na to, aby byl difuzér umístěn na stabilním povrchu, aby nedošlo k náhodnému rozlití náplně. Nepokládejte na naleštěné, nalakované nebo plastové povrchy. V případě rozlití náplně povrch otřete. Při prvním použití otočte tyčinky asi po hodině dnem vzhůru. Poté operaci opakujte 2x až 3x týdně, abyste dosáhli maximální vydatnosti tyčinek a regulovali intenzitu prostředí: k difúzi parfému dochází vzlínavostí a při každém otočení tyčinek vzhůru nohama uvolní do vzduchu více esence. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla, jisker, otevřeného ohně nebo jiných zdrojů vznícení pokožky: poraďte se s lékařem. V případě požáru: k uhašení použijte .... Obsahuje: CITRAL, D-LIMONENE. Může způsobit alergickou reakci. Obsahuje: LINALOOL. Bezpečnostní upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Balení: PAP krabička+PET lahvička+PP uzávěr; Obsah: 50ml+3 tyčinky

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: