Rozdáváme dárky

Náplast na hloubkové čištění pórů

Kód: 11045
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
23 Kč 19 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Náplast na hloubkové čištění pórů.

Náplast na hloubkové čištění pórů. Nos je nejvíce náchylný k zanesení nečistotami, kožním mazem a make-upem. K tomu, aby pleť mohla znovu dýchat, potřebuje speciální péči. Čisticí pleťové náplasti důkladně ostraňují černé tečky a intenzivně čistí póry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ošetřená pleť se stává čistou a dokonale hladkou. Způsob použití: 1. Očistěte důkladně nos následně zvlhčete vodou a osušte si ruce. 2. Vyjměte náplast z obalu a ostraňte ochrannou folii. 3. Přiložte náplast hladkou stranou na nos a přitlačte (jestli-že náplast dokonale nepřilnula, zvlhčete ji shora vodou). 4. Ponechte 10 - 15 minut působit. 5. Po uschnutí náplasti uchopte za okraje a sejměte z nosu směrem vzhůru.

Upozornění: Náplast použijte bezprostředně po otevření balení. Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte na jiné části obličeje jako jsou čelo, tváře a brada. Nepoužívejte na podrážděnou nebo aknózní pleť a na pleť se sklonem k alergiím. Používejte maximálně 1x týdně. V případě kontaktu s očima vypláchněte dostatečným množstvím teplé vody. Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotebujte nejlépe do : viz obal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: