Zesvětlovač vlasů intenzivní, 4-5 tónů, JOANNA.

Kód: 4022
Neohodnoceno
Značka: Joanna
94,90 Kč –51 %
Zesvětlovač vlasů intenzivní, 4-5 tónů, JOANNA.
94,90 Kč –51 % 46,90 Kč 38,76 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Intenzivní zesvětlovač vlasů. 4-5 tonů, JOANNA.

Popis:Joanna Blond intenzivní vlasový zesvětlovač k zesvětlení celých vlasů. Zesvětluje o 4 až 5 tónů. S obsahem keratin a přírodních výtažků z heřmánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní zesvětlovač vlasů. 4-5 tonů, JOANNA.

Popis:Joanna Blond intenzivní vlasový zesvětlovač k zesvětlení celých vlasů. Zesvětluje o 4 až 5 tónů. S obsahem keratin a přírodních výtažků z heřmánku.

Upozornění: Před aplikací se důkladně seznamte s doporučením a návodem k použití a dodržujte bezpečnostní pokyny: Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Používejte vhodné ochranné rukavice. Obsahuje peroxid vodíku. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebarvěte si vlasy, pokud: máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, jste již někdy zaznamenali nějakou reakci po barvení vlasů, jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou. Obsahuje heřmánkový extrakt. Přiložená maska na vlasy (kůra) připravená speciálně pro zesvětlované vlasy obsahuje mléčné proteiny, provitamin B5 a přírodní výtažky z heřmánku. Maska skutečně regeneruje a zvlhčuje zesvětlované vlasy. Používejte výhradně na pramínky vlasů. Obsahuje proteiny které chrání vlasy již u samotného zesvětlování. Nepoužívejte na vlasy silně narušené, oslabené a lámavé. Nepoužívejte po trvalé ondulaci nebo barvení, v tomto případě vyčkejte 2-3 týdny. Nepoužívejte na poraněnou, zčervenalou pokožku hlavy nebo ekzémy. Vyhýbejte se přímému kontaktu s pokožkou hlavy. Nepoužívejte k barvení obočí a řas. Nepoužívejte kovové nástroje. Hlídejte dobu působení. Během zesvětlování vlasů už jednou zesvětlovaných, po trvalé ondulaci nebo barvených je třeba postupovat obzvlášť opatrně a dobu působení zkrátit. Nezakrývejte hlavu folií nenahřívejte, v případě zjištění pocitu silného nahřátí vlasů a pokožky okamžitě prostředek spláchněte vodou. Aby se zamezilo místnímu přehřátí vlasů není dovoleno začesávat vlasy do jednoho místa. Doporučuje se pročesávat vlasy silným hřebenem nebo prsty.
 
Obsah balení: zesvětlovací prášek 25 g, emulzní peroxid vodíku 9% 70g, regenerační maska 10g, fóliové rukavice 1pár, návod k použití
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: