Rozdáváme dárky

Ardor pohlcovač vlhkosti a pachů

Kód: F400AB
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
66 Kč 55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Ardor pohlcovač vlhkosti a pachů 240g.

Interiérový pohlcovač vlhkosti a pachů - připraven k okamžitému použití - bezpečný proti uniku absorbentu - ideální proti hnilobě a plísni - s ukazatelem pro včasnou výměnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohlcuje vlhkost - odstraňuje nežádoucí zápachy • Má mnohostranné využití. Ideální pro koupelny, komory, kuchyně, do skříní a šatníků, do aut a člunů, do málo užívaných pokojů a prostor. Problém • Bez ohledu na podnebí je vlhkost okolo našeho domu, aut, karavanů a lodí: ať již to je z koupání, sprchování, vaření, použití myček a sušiček, z tekoucí vody nebo ze špatné ventilace, či málo užívaných pokojů a prostor. Za dvojitými skly a centrálním vytápěním se tento problém také vyskytuje. Nadbytek vlhkosti je pak absorbován v kobercích, oblečení, skříních, záclonách, komodách, šatnících, měkkém nábytku, úschovných přepravkách, botnících, polštářích, závěsech, autech, člunech a karavanech. Toto vlhké prostředí bez dostatečného větrání se projevuje problematickými případy, jako jsou: - nežádoucí zatuchlý zápach v pokojích nebo prostorech - zápachy oblečení a tkanin - znovu vyžadující oprání a chemické čištění - hniloba a plíseň - ošklivé a nezlomné černé stopy a skvrny na zdech, nábytku, oblečení, kufrech a koženým zboží. - vlhkost - dokonce i v čistém oblečení a prostředí nepříjemné s pocitem vlhkosti - pokrytí zbytky čistícího prášku a nepříjemný zápach pod kuchyňským dřezem - zamlžení optiky na kamerách, fotoaparátech, dalekohledech, CD a DVD přehrávačích - zatuchlý zápach, vlhkost a plíseň na knihách, fotoalbech a jiných spisech nebo archivech - vlhkost ničí citlivou elektroniku v počítačích, video hrách a dalších elektronických zařízeních Řešení Dehumidifier Moisture Absorber & Freshner pomáhá předcházet těmto problémům. Je velmi účinným prostředkem zvláště v případech nežádoucích zápachů a nadměrné vlhkosti. Jeho aktivní krystaly spolu s jednocestným filtrem rychle a efektivně absorbují a uzavřou nadbytek vlhkosti. Speciální složení neutralizuje molekuly nepříjemných pachů a dodá prostoru svěží a čistou vůni.

Použití: Otevřete box a sejměte plastikové víčko. Aktivujte pohlcovač odstraněním ochranné fólie (NEPROPÍCHNĚTE BÍLÝ FILTR). Pevně umístěte zpět plastikové děrované víčko a umístěte jednotku na vhodné místo. Voda se začne objevovat když se krystaly naplní (2-3 týdny). Vyměňte pokud vodní hladina dosáhne ukazatele výměny. Likvidujte společně s domácím odpadem. Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Umístěte na bezpečné a stabilní místo. NEOBRACEJTE DNEM VZHŮRU.

Nevyplňujte toto pole:
AP Avatar autora Pohlcovač vlhkosti 25.2.2023 13:24
Vše v pořádku ,rychlá dodávka zboží , doporučuji
Odpovědět