Rozdáváme dárky

BEAUTY FORMULAS GOLD Pásky na nos 6ks

Kód: 13000
Neohodnoceno
62 Kč 51 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

GOLD Nose Pore Strips - Zlaté pásky na nos obohacené kolagenem a lískovým oříškem jsou úžasné a jednoduché na použití. Navrženy k hloubkovému čištění pórů, odstranění nečistot a přebytečného mazu. Zanechá stažené póry a vaše pleť bude čistá a zářivá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: Umyjte obličej / navlhčete nos - důkladným umytím obličeje se ujistěte, že je pleť bez jakýchkoliv krémů, pleťových vod nebo make upu. Důkladně navlhčete nos. Pásek se na suchý nos nepřilepí. Vysušte ruce a sloupněte pásek z plastové vložky. Aplikujte pásek na navlhčenou oblast nosu hladkou stranou směrem dolů, přitlačte k zajištění správného kontaktu s pokožkou. Nechejte 10-15 minut. Pásek by měl po vysušení ztuhnout. Po vyschnutí pásku, pomalu a opatrně sloupněte pásek táhnutím od okrajů ke středu. Zbytky pásku snadno odstraňte opláchnutím čistou teplou vodou.

Varování: Použijte ihned po vyjmutí z jednotlivých sáčků. Nepoužívejte na oblasti s pihami, porušenou, zanícenou, spálenou nebo nadměrně suchou pokožkou. Nepoužívejte na oblasti citlivé na pásky, obvazy nebo odlupovací masky. Pokud pásek drží příliš silně k vaší pokožce nebo dochází k bolestivému odstraňování, důkladně navlhčete pásek a opatrně sloupávejte.

Doporučené použití je 1-2 krát týdně, nepoužívat 3 krát týdně. Udržujte z dosahu dětí. Pouze pro vnější užití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: