Rozdáváme dárky

ÉLYSÉE Pěnové barevné tužidlo tyrkys, 75ml

Kód: ELYS78
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
83 Kč 69 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Buďte v pohodě. Buďte pestrá. Barevné pěnové tužidlo ELYSÉE TYRKYSOVÁ propůjčí Vašim vlasům pevný tvar a intenzívní barevný odstín v modní Tyrkysové barvě. Stálost barvy 6-8 umytí vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před prvním použitím proveďte test, zda výrobek nezpůsobuje alergickou reakci. Naneste malé množství pěny na předloktí a nechejte působit 40 min. Pokud se do 48 hodin neobjeví změny na pokožce, můžete přípravek bezpečně použít. Nepoužívejte pěnu k barvení řas a obočí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhýbejte se kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte proudem vlažné vody. Výsledný odstín se může lišit od katalogového odstínu, proto před barvením doporučujeme vyzkoušet barvící pěnu na prameni vlasů - naneste pěnové tužidlo a zapamatujte si čas potřebný k dosažení požadované barvy. U zesvětlovaných vlasů nebo vlasů po trvalé ondulaci může být barevný efekt intenzívnější. V případě tmavých a barevných vlasů může být barva méně zřetelná. Pěnu lze odstranit z kůže pleťovým mlékem pro odstraňování make-upu nebo mýdlem s vodou případně šampónem. Nádobku před použitím důkladně protřepejte. Barva se vymyje po cca 6-8 mytích. Obsah balení vystačí na cca 8 použití. Návod k použití: Pozor! Chraňte před zašpiněním oblečení, ručníky a sanitární zařízení. 1. Nasaďte si rukavice. 2. Přikryjte ramena ručníkem a kůži vystavenou přímému kontaktu s pěnou natřete mastným krémem. 3. Protřepejte a naneste pěnu na suché a čisté vlasy (na celý účes nebo pramínky vlasů). Při aplikaci pěny držte nádobu dnem vzhůru. 4. Vmasírujte produkt do vlasů nebo do jednotlivých pramenů. 5. Nechte působit po dobu cca 10-15 min - v závislosti na požadované intenzitě barvy. 6. Oplachujte proudem vody tak dlouho, dokud nebude voda čistá. 7. Vysušte vlasy a bežným způsobem upravte.

Bezpečnostní opatření: používejte v souladu s návodem k použití. Nádoba je pod stálým tlakem. Nevystavujete slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani prázdnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Prázdný obal likvidujte v rámci tříděného odpadu. Obsah balení: barvící pěna v nádobe, rukavice a návod k použití - uvnitř obalu. Obal: AL tlaková nádoba; Obsah: 75ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevné laky, tužidla a glitry na vlasy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: