Rozdáváme dárky

ÉLYSÉE Pěnové barevné tužidlo vínově červená, 75ml

Kód: ELYS44
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
83 Kč 69 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Elysée PURPLE. Purpurové barevné pěnové tužidlo propůjčí vlasům pevný vzhled a intenzívní barevný odstín. Stálost barvy 6-8 umytí vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před prvním použitím, proveťe test, zda výrobek nezpůsobuje alergickou reakci. Naneste malé množství pěny na předloktí a umyjte po 40 min. Pokud se neprojeví žádné změny na kůži můžete bezpečně používat přípravek. Nepoužívejte pěnu k barvení řas a obočí, a pokud se výrobek dostane do očí - bez prodlení opláchněte vodou. Vyzkoušejte barvící pěnu na pramenu vlasů a zapamatujte si čas potřebný k dosažení požadované barvy. U zesvětlovaných vlasů, nebo vlasů po trvalé ondulaci může být barevný efekt intenzívnější a v případě tmavých a barevných vlasů, může být barva méně viditelná. Pěnu lze odstranit z kůže pleťovým mlékem pro odstraňování make-upu nebo mýdlem s vodou. Nádobku před použitím důkladně protřepte. Barva se vymyje po cca 6-8 mytích. Obsah balení vystačí na cca. 8 použití. Návod k použití: Pozor! Chraňte před zašpiněním oblečení, ručníky a kování. 1. Nasaďte si rukavice. 2. Přikryjte ramena ručníkem a kůži vystavenou přímému kontaktu s pěnou natřete mastným krémem. 3. Protřepejte a naneste pěnu na suché a čiste vlasy (na celý účes nebo pramínky vlasů). Při aplikaci pěny držte nádobu dnem vzhůru. 4. Vmasírujte produkt do vlasů nebo do jednotlivých pramenů. 5. Nechte působit po dobu cca 10-15 min - v závislosti na požadované intenzitě barvy. 6. Oplachujte proudem vody, tak dlouho dokud voda nebude čistá. 7. Vysušte vlasy a bežným způsobem upravte.

Bezpečnostní opatření: používejte v souladu s návodem k použití. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním světlem a teplotami nad 50°C. Nepropichujte a nevhazujte do ohně, ani když je nádoba prázdná. Nestříkejte do ohně, nebo na rozpálené předměty. Chraňte před zdroji ohně nebo tepla a udržujte mimo dosah dětí - zákaz kouření. Obal likvidujte v rámci tříděného odpadu. Obsah balení: barvící pěna v nádobe, rukavice a návod k použití - uvnitř obalu. Obal: AL tlaková nádoba; Obsah: 75ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: