Rozdáváme dárky

FIRST STEPS Šidítko ortodontické BOX

Kód: FS851
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
77 Kč 64 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

FIRST STEPS Šidítko ortodontické BOX.

First Steps - Šidítko s ortodontickou silikonovou savičkou v boxu - na cestování i jako sterilizátor. Ideální pro rychlou a pohodlnou sterilizaci jak doma ale i na cestách. Čtyři vzory RŮŽOVÁ SOVA/FIALOVÝ MOTÝL/ŽLUTÁ VČELA/MODRÝ DINO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: Zkontrolujte před a po každém použití, v případu jakéhokoliv poškození, propíchnutí nebo prokousnutí vyhoďte. Nečistěte a zabraňte kontaktu s roztoky nebo dráždivými chemikáliemi, výsledkem může být poškození produktu. Důkladně omyjte a sterilizujte dle instrukcí níže. Uchovávejte v suché a uzavřené nádobě. Pro bezpečí vašeho dítěte: VAROVÁNÍ! Před každým použitím pečlivě zkontrolujte. Zatahejte šidítkem do všech směrů. Vyhoďte při prvních náznacích poškození nebo oslabení materiálu. Používejte pouze držáky šidítek splňující atest EN 12586. Nikdy nepřichycujte ostatní náramky nebo provázky k šidítku, vaše dítě se jimi může uškrtit. Vždy používejte šidítko za dozoru dospělé osoby. Nenechávejte šidítko na přímém slunci, blízko jakéhokoliv zdroje tepla nebo ve sterilizačním roztoku delší dobu než je doporučeno výrobcem, následkem může být oslabení materiálu. Před prvním použitím umístěte šidítko do vařící vody po dobu 5 minut, nechejte vychladnout a vymáčkněte z šidítka zbylou vodu. Tím dodržíte hygienické nároky. Umyjte šidítko před každým použitím. Nikdy nenamáčejte šidítko do sladkých látek nebo medicín, to může mít za následek zubní kaz. Vyměňte šidítko po jednom měsíci používání z bezpečnostních a hygienických důvodů. V případě, kdy šidítko zůstane uvízlé v ústech, NEPANIKAŘTE, nemůže být dítětem spolknuto, je navrženo tak, aby tomuto případu předcházelo. Jemně šidítko vyjměte z úst jak jen to bude možné. Uchovávejte všechny vámi nepoužívané komponenty z dosahu dítěte. Instrukce pro použití sterilizátoru šidítka 1. Naplňte sterilizátor po okraj rysky pro vodu čistou vodou a umístěte do něj šidítko savičkou směrem dolů. Pevně dovřete víko. 2. Umístěte sterilizátor na 1 minutu do mikrovlnné trouby na nejvyšší nastavení. 3. Nechejte vychladnout s nasazeným víčkem po následujících 5 minut, poté vyndejte z mikrovlnné trouby a odstraňte veškerou přebytečnou vodu. Varování: Voda ve sterilizátoru a šidítko jsou po ohřátí v mikrovlnné troubě horké. Vyzkoušejte zda savička vychladla před podáním dítěti.

VAROVÁNÍ: NEPLNĚNÍ VÝŠE UVEDENÝCH INSTRUKCÍ MŮŽE ZPŮSOBIT POŠKOZENÍ PRODUKTU A/NEBO VAŠÍ MIKROVLNNÉ TROUBY. POUŽÍVEJTE POUZE PRO SILIKONOVÁ ŠIDÍTKA. NEVHODNÉ PRO LATEXOVÉ SAVIČKY. POUŽITÍ STERILIZÁTORU POUZE DOSPĚLOU OSOBOU - UDRŽUJTE Z DOSAHU DĚTÍ. Přečtěte si prosím pečlivě instrukce a ponechejte si obal k případnému budoucímu nahlédnutí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: