Rozdáváme dárky

LADY VENEZIA Difuzér KVĚT 100ml NAIF-AGRUMI pokojová vůně

Kód: V24235
Neohodnoceno
Značka: Lady Venezia
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

LADY VENEZIA Difuzér KVĚT 100ml NAIF-AGRUMI pokojová vůně. CITRUS.

Lady Venezia Dream Style Collection Home Fragrance AGRUMI. Výběr obklopujících aromatických tónů, obohacený o elegantní flakon a vonný difuzér ve tvaru květiny. Kolekce vůní domova "SEN". Vytvořte ve svém domově rafinovanou a sváteční atmosféru s novou kolekcí " Snový styl " pokojových difuzérů Lady Venezia. Vůně Lady Venezia s organickými přísadami obsahují čisté esenciální oleje a rostlinný alkohol, vynikají svou přirozenou vůní a pomáhají personalizovat prostředí, ve kterém žijeme, pomocí hřejivých vůní, vytvářejících intimitu a pohodu. Květina prostřednictvím ponořeného knotu ponořená do esence neustále šíří vzduchem vůni, aby vždy vytvářela novou atmosféru.

Květina vyrobená ze dřeva sola, absorbující parfém, získá barevné pruhy, které se budou lišit podle zvolené vůně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobně si prečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Pro případ další potřeby tyto pokyny uschovejte.
Použití:
Nasaďte si domácí ochranné rukavice. Odstraňte bezpečnostní uzávěr a vložte knot květinu do lahvičky. Květ napuštěn zvoleným parfémem, rozprostře v místnosti příjemnou vůni, která v krátké době uvolní příjemné a trvalé fragrance po celé místnosti. Chvíli potrvá, než se váš pokoj naplní intenzivní vůní. Kromě toho, jak květina absorbuje parfém, získá barevné odstíny, které se budou měnit podle obsahu difuzéru. Pokud je vůně příliš intenzivní, je možné intenzitu snížit zředěním malým množstvím vody, dle vašich preferencí. Dbejte na to, aby byl difuzér umístěn na stabilním povrchu, aby nedošlo k náhodnému rozlití náplně. Nepokládejte na naleštěné, nalakované nebo plastové povrchy. V případě rozlití náplně povrch neprodleně otřete.

VAROVÁNÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Pokyny pro bezpečné zacházení: Vyvarujte se vdechování prachu / dýmu / plynu / mlhy / výparů / sprejů. Po použití důkladně omyjte. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice / oděv / ochranu očí / ochranu obličeje / ochranu sluchu. Při podráždění kůže nebo vyrážce: vyhledejte lékaře. Sbírejte uniklý materiál. Obsahuje: parfém. Může vyvolat alergickou reakci.

Bezpečnostní upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Made in Italy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: