Rozdáváme dárky

LIABEL Vůně do prádla 40d Modrá hvězda 300ml koncentrát

Kód: V24251
Neohodnoceno
Značka: Lady Venezia
106 Kč 88 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

LIABEL Vůně do prádla 40d Modrá hvězda 300ml koncentrát.

Parfém do prádla s dlouhotrvající originální vůní pro Vaše oblečení, ložní prádlo, bytový textil apod. Parfém je určen k použití v pračce a sušičce i pro ruční praní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní parfém na prádlo / s dezinfekčním složením • Neobsahuje změkčovadla (na rozdíl od aviváže), proto je parfém vhodný pro veškeré prádlo, oblečení, bytový textil včetně funkčního prádla či mikrovlákna. Parfém se váže na jednotlivá vlákna tkaniny, vůně se postupně uvolňuje po dlouhou dobu. • Uvolňuje intenzivní dlouhotrvající parfém • Koncentrovaný pro maximální úspory • S dezinfekčním složením pro bezpečné praní oděvů celé rodiny • Je účinný v ruce i v pračce • Má praktický měřící uzávěr • Bezpečnostní uzávěr pro ochranu děti.

Jak používat: Použijte uzávěr jako odměrku. Pro praní v pračce nalijte 1 až 2 odměrky přípravku přímo do přihrádky na aviváž. Pro ruční mytí přidejte přípravek do oplachové vody. Tvrdost vody a způsoby oplachování a sušení mohou ovlivnit intenzitu vůně. Je vhodné upravit dávkování podle požadovaného výsledku. Tvrdost vody a způsoby oplachování a sušení mohou ovlivnit intenzitu vody. Je vhodné upravit dávkování podle požadovaného výsledku. Přípravek je rozpustný ve vodě, proto jej lze přidat do jakéhokoli domácího čisticího prostředku nebo do vody na mytí podlah pro deodorační účinek. Vyrobeno v Itálii.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: V případě konzultace s lékařem mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte štítek. V případě kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Obsahuje: Linalyl, Acetate, Linalool, může způsobit alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: