Rozdáváme dárky

SETABLU Lak na vlasy Styling Perfect Finish 5, 100ml

Kód: SB02195
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Setablu
45 Kč 37 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

SETABLU Lak na vlasy Styling Perfect Finish 5, 100ml.

Lak na vlasy ESSECI ITALIA SPA Extra tužící. Vlasům dodá lesk, pevnost a objem. Pro dlouhodobě stálý tvar a objem se silnou fixací. Pro všechny typy vlasů je ideálním kosmetickým doplňkem pro fixaci účesů s extrémní přesností. S rozprašovačem na vlasy zaručuje okamžitý a dlouhotrvající efekt, udržuje dokonalý styl po celý den. Díky svému složení, které nepoškozuje vlasy, je vhodný pro všechny typy vlasů a lze jej použít více způsoby. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento víceúčelový a multifunkční lak na vlasy s extra silnou fixací je tajemstvím bezchybného a dlouhotrvajícího stylingu bez ohrožení zdraví vašich vlasů.

Styly Žebrované, drdoly, copánky: Bez ohledu na to, zda chcete elegantní účes, romantické lokny nebo výrazné vlny – náš lak na vlasy je vaším spojencem a vytváření jedinečných účesů je snazší než kdy předtím.

Pomalé schnutí: Zapomeňte na spěch a zbytečný stres při stylingu. Pomalu schnoucí lak na vlasy vám dá čas vlasy pečlivě upravit a poté je na dlouhé hodiny fixuje.

Použití: Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti cca 15cm.

NEBEZPEČÍ. Extrémě hořlavý aerosol. Tlakový obal: Nebezpečí výbuchu při zahřátí. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy. Zákaz kouření. Nestříkejte do ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním záření. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obal: FE (40) tlaková nádoba, PP (5) víčko; Obsah: 100ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: