Rozdáváme dárky

Šidítko 2ks FIRST STEPS DAYTIME + krabička

Kód: FS854
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Šidítko 2ks FIRST STEPS DAYTIME + krabička. 

FIRST STEPS - 2ks šidítek se silikonovou ortodontickou savičkou + sterilizační cestovní krabička. Tvar savičky zajistí správné umístění jazyka při sání dudlíku a zamezí vzniku ortodontických vad, křivení zoubků nebo deformaci čelistí. Pro děti od 0M.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno z čistého silikonu - BPA Fee. Barevná kombinace růžovo-žlutá s jednorožcem nebo zeleno-oranžová s dinosaurem. Šidítko - návod k použití: Zkontrolujte před a po každém použití, vyhoďte pokud došlo k opotřebení, poškození nebo prokousnutí. Zabraňte styku s rozpouštědly nebo agresivními chemikáliemi, které mohou způsobit poškození výrobku. Před použitím důkladně omyjte a sterilizujte dle instrukcí uvedených níže. Uchovávejte v suché uzavřené krabičce. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Sterilizační/přepravní box - návod k použití: Podržte krabičku a naplňte ji na úroveň značky vodou z vodovodu. Následně vložte šidítko(a) savičkou dolů. Zavřete krabičku a zahřejte v mikrovlnné troubě při 750 W po dobu 2 minut. Nechte vychladnout nejméně 10 minut. Zkontrolujte teplotu dudlíku před tím, než jej dáte dítěti.

Rady pro bezpečí vašeho dítěte. Nikdy nenamáčejte ve sladkých roztocích, jako jsou sirupy, med, džem atd. to může vést k zubnímu kazu. Nepřivazujte k dudlíku různé stuhy a provázky, to může vést k nežádoucím nehodám a zraněním. Nerozebírejte. Nenechávejte dudlík ve sterilizujícím roztoku déle než je doporučeno výrobcem, to může mít za následek zeslábnutí odolnosti dudlíku. Z hygienických důvodů vyměňte dudlík po jednom měsíci používání. Dudlík nemůže být za dítětem svévolně spolknut, je navržen tak, aby se předešlo takovýmto situacím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: