Rozdáváme dárky

Šidítko 2ks NIGHT SVÍTÍCÍ + krabička FIRST STEPS

Kód: FS853
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
87 Kč 72 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Šidítko 2ks NIGHT SVÍTÍCÍ + krabička FIRST STEPS.

FIRST STEPS - 2ks šidítek se svítícím ouškem, silikonovou ortodontickou savičkou + sterilizační cestovní krabičkou. Tvar savičky zajistí správné umístění jazyka při sání dudlíku a zamezí vzniku ortodontických vad, křivení zoubků nebo deformaci čelistí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno z čistého silikonu - BPA Fee. Barva modrá nebo růžová. Šidítko - návod k použití: Zkontrolujte před a po každém použití, vyhoďte pokud došlo k opotřebení, poškození nebo prokousnutí. Zabraňte styku s rozpouštědly nebo agresivními chemikáliemi, které mohou způsobit poškození výrobku. Před použitím důkladně omyjte a sterilizujte dle instrukcí uvedených níže. Uchovávejte v suché uzavřené krabičce. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Sterilizační/přepravní box - návod k použití: Podržte krabičku a naplňte ji na úroveň značky vodou z vodovodu. Následně vložte šidítko(a) savičkou dolů. Zavřete krabičku a zahřejte v mikrovlnné troubě při 750 - 1000 W po dobu 2 minut. Nechte vychladnout nejméně 10 minut. Zkontrolujte teplotu dudlíku před tím, než jej dáte dítěti.

Rady pro bezpečí vašeho dítěte. Nikdy nenamáčejte ve sladkých roztocích, jako jsou sirupy, med, džem atd. to může vést k zubnímu kazu. Nepřivazujte k dudlíku různé stuhy a provázky, to může vést k nežádoucím nehodám a zraněním. Nerozebírejte. Nenechávejte dudlík ve sterilizujícím roztoku déle než je doporučeno výrobcem, to může mít za následek zeslábnutí odolnosti dudlíku. Z hygienických důvodů vyměňte dudlík po jednom měsíci používání. Dudlík nemůže být za dítětem svévolně spolknut, je navržen tak, aby se předešlo takovýmto situacím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve, hrnky, šidítka
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: