Rozdáváme dárky

XANTO Čistící pěna na koupelny, 500ml

Kód: 500CF
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
68 Kč 56 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

XANTO Čistící pěna na koupelny CITRUS ZEST

Nyní také ANTIBAKTERIÁLNÍ - důkladně a bez námahy ČISTÍ A ZABÍJÍ BAKTERIE v celé Vaší koupelně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XANTO Čistící pěna na koupelny antibakteriální Citrus.

Odstraňuje nepříjemnou špínu a špínu z mýdla. Zanechává zářící a svěže vonící povrchy bez bakterií. Zabíjí nebezpečné bakterie včetně škodlivých virů a bakterií. Napomáhá proti tvorbě vodního kamene. Žádné drhnutí, stačí pouze opláchnout. Použitelné na porcelán, akryláty, smalt, keramiku, sklo, chrom a gumu. NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím dobře protřepat. Nádobu držte dnem vzhůru, plochu sprejujte ve vzdálenosti 10-20cm. Nechte působit 5-10 minut, pěna rozpustí špinavé skvrny a jakékoliv neodstranitelné skvrny na vaně, sprše, umývadlech, WC a dlaždicích. Jednoduše opláchněte vodou nebo setřete vlhkým hadrem k získání zářivého lesku. Zabraňte delšímu kontaktu se zlato-kovovým povlakem, mramorem, hliníkem, malovanými, lakovanými, pórovitými, opotřebovanými a poškozenými povrchy. Před použitím na porézní povrchy nebo obklady proveďte test barevné stálosti. Naneste pěnu na méně viditelné místo a nechejte působit 5 minut. Pokud se objeví barevná odlišnost nepoužívejte na tento povrch.

UPOZORNĚNÍ: MIMOŘÁDNĚ HOŘLAVÉ. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním svitem, nevystavujte teplotám nad 50°C. Nepropichujte a nepalte ani po použití. Nestříkejte v blízkosti ohně a na otevřený plamen nebo rozžhavené materiály. Skladujte mimo zápalné zdroje-nekuřte. Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte oči a zanícenou pokožku. V případě zasažení očí, okamžitě vypláchněte proudem vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě vdechnutí okamžitě vyhledejte lékaře a předložte tento výrobek.

Specifická rizikovost: R12 Extrémě hořlavý. Pokyny pro bezpečné nakládání: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S16 Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. S23 Nevdechujte aerosoly. S47 Uchovávejte při teplotě nepřesahující 50°C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: 1. při nadýchání - odveďte postiženého na čerstvý vzduch a vyhledejte lékařskou pomoc 2. při zasažení očí - okamžitě důkladně opláchněte teplou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc 3. při styku s kůží - umyjte vodou 4. při požití - okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení (S46). Prázdný obal zneškodňujte v souladu se zákonem o odpadech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: