Rozdáváme dárky

XANTO Čistící pěna na kuchyně, 500ml

Kód: 500TL
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
68 Kč 56 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

XANTO Čistící pěna na kuchyně antibakteriální Limetka

Rozpouští a odstraňuje nepříjemnou mastnotu a špínu. Zanechává zářící a svěže vonící povrchy bez bakterií. Zabíjí nebezpečné bakterie včetně škodlivých virů a bakterií. Žádné drhnutí, stačí pouze opláchnout. Vhodné pro nerez, smalt, plast keramiku, sklo, laminátovou pracovní desku, chrom a gumu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

XANTO Čistící pěna na kuchyně antibakteriální Limetka.

Rozpouští a odstraňuje nepříjemnou mastnotu a špínu. Zanechává zářící a svěže vonící povrchy bez bakterií. Zabíjí nebezpečné bakterie včetně škodlivých virů a bakterií. Žádné drhnutí, stačí pouze opláchnout. Vhodné pro nerez, smalt, plast keramiku, sklo, laminátovou pracovní desku, chrom a gumu.

NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím dobře protřepat. Nádobu držte dnem vzhůru, plochu sprejujte ve vzdálenosti 10-20cm. Nechte působit 5-10 minut, pěna rozpustí špinavé a nežádoucí skvrny na dřezu, desce od vařiče, pracovní ploše, kuchyňských zařízeních a dlaždicích. Jednoduše opláchněte vodou nebo setřete vlhkým hadrem k získání zářivého lesku. Zabraňte delšímu kontaktu se zlato-kovovým povlakem, mramorem, kamenem, dřevem, hliníkem, malovanými, lakovanými, pórovitými, opotřebovanými a poškozenými povrchy. Jakékoliv potraviny, které jsou pěnou Xanto nechtěně postříkány, je nutné před použitím dobře opláchnout. UPOZORNĚNÍ: MIMOŘÁDNĚ HOŘLAVÉ. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním svitem, nevystavujte teplotám nad 50°C. Nepropichujte a nepalte ani po použití. Nestříkejte v blízkosti ohně a na otevřený plamen nebo rozžhavené materiály. Skladujte mimo zápalné zdroje-nekuřte. Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte oči a zanícenou pokožku. V případě zasažení očí, okamžitě vypláchněte proudem vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě vdechnutí okamžitě vyhledejte lékaře a předložte tento výrobek. Před použitím na porézní povrchy nebo obklady proveďte test barevné stálosti. Naneste pěnu na méně viditelné místo a nechejte působit 5 minut. Pokud se objeví barevná odlišnost na tento povrch nepoužívejte.

Specifická rizikovost: R12 Extrémě hořlavý. Pokyny pro bezpečné nakládání: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S16 Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. S23 Nevdechujte aerosoly. S47 Uchovávejte při teplotě nepřesahující 50°C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: 1. při nadýchání - odveďte postiženého na čerstvý vzduch a vyhledejte lékařskou pomoc 2. při zasažení očí - okamžitě důkladně opláchněte teplou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc 3. při styku s kůží - umyjte vodou 4. při požití - okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení (S46). Prázdný obal zneškodňujte v souladu se zákonem o odpadech.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící a úklidové prostředky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: