Rozdáváme dárky

Ardor Lava Crystal osvěžovač vzduchu Maracuja

Kód: FP10071
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
53 Kč 44 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Ardor Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Maracuja 150g.

Gelové perly Maracuja přináší povzbuzující a relaxační vůně k osvěžení pokoje ve Vašem domě. Unikátní složení postupně uvolňuje vůni po dobu asi 4 týdnů. Tento produkt je efektivní zejména pro jeho pomalé uvolňování vůně z gelových perel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: Sejměte víčko. Sloupněte ochrannou fólii, pro uvolnění vůně z perel. Nasaďte zpět víčko a umístěte osvěžovač na stabilní místo do kteréhokoliv pokoje ve Vašem domě. Nepokládejte přímo na lakované, malované nebo nerovné povrchy. Při postupném uvolňování se perly zmenšují. Jakmile vůně vymizí potřebujete vyměnit osvěžovač.

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Osoby kteřící trpí citlivostí na parfémy dbejte opatrnosti při používání a zacházení s tímto produktem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Používejte ochranné rukavice. Nesmí se dostat do očí, na kůži. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Jemně omyjte velkým množstvím mýdla a vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zabraňte kapalině v kontaktu s nábytkem, plasty, leštěnými povrchy a tkaninami. Parfémového oleje mohou poškodit povrch a je třeba je okamžitě odstranit s potřísněného místa. Mějte vždy ve svislé poloze. Obal: PP dóza; Obsah 150g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: