Rozdáváme dárky

ARDOR Pohlcovač vlhkosti do skříní 3v1 FRESH LINEN

Kód: 61101
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
65 Kč 54 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

ARDOR Pohlcovač vlhkosti do skříní 3v1 FRESH LINEN.

NOVINKA. Pohlcovač vlhkosti na věšák do skříně 3v1 s vůní Čerstvého prádla. Připraven k okamžitému použití bezpečný proti uniku absorbentu s ukazatelem pro včasnou výměnu. Redukuje vlhkost • Prevence proti hnilobě a plísni • Zlepšuje kvalitu vzduchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohlcuje vlhkost - odstraňuje nežádoucí zápachy • Má mnohostranné využití. Ideální pro koupelny, komory, kuchyně, do skříní a šatníků, do aut a člunů, do málo užívaných pokojů a prostor.

Problém • Bez ohledu na podnebí je vlhkost okolo našeho domu, aut, karavanů a lodí: ať již to je z koupání, sprchování, vaření, použití myček a sušiček, z tekoucí vody nebo ze špatné ventilace, či málo užívaných pokojů a prostor. Za dvojitými skly a centrálním vytápěním se tento problém také vyskytuje. Nadbytek vlhkosti je pak absorbován v kobercích, oblečení, skříních, záclonách, komodách, šatnících, měkkém nábytku, úschovných přepravkách, botnících, polštářích, závěsech, autech, člunech a karavanech. Toto vlhké prostředí bez dostatečného větrání se projevuje problematickými případy, jako jsou:

- nežádoucí zatuchlý zápach v pokojích nebo prostorech

- zápachy oblečení a tkanin - znovu vyžadující oprání a chemické čištění

- hniloba a plíseň - ošklivé a nezlomné černé stopy a skvrny na zdech, nábytku, oblečení, kufrech a koženým zboží.

- vlhkost - dokonce i v čistém oblečení a prostředí nepříjemné s pocitem vlhkosti

- pokrytí zbytky čistícího prášku a nepříjemný zápach pod kuchyňským dřezem

- zamlžení optiky na kamerách, fotoaparátech, dalekohledech, CD a DVD přehrávačích

- zatuchlý zápach, vlhkost a plíseň na knihách, fotoalbech a jiných spisech nebo archivech

- vlhkost ničí citlivou elektroniku v počítačích, video hrách a dalších elektronických zařízeních

Řešení

Dehumidifier Moisture Absorber & Freshner pomáhá předcházet těmto problémům. Je velmi účinným prostředkem zvláště v případech nežádoucích zápachů a nadměrné vlhkosti. Jeho aktivní krystaly spolu s jednocestným filtrem rychle a efektivně absorbují a uzavřou nadbytek vlhkosti. Speciální složení neutralizuje molekuly nepříjemných pachů a dodá prostoru svěží a čistou vůni          

 Použití: 1 - odtrhněte horní část sáčku a vyjměte pohlcovač vlhkosti. 2 - Rozložte a zavěste jej tam kam potřebujete. Nechejte dostatečný prostor pro volné proudění vzduchu. 3 - Výrobek by se měl vyměnit když absorbuje maximální množství vodní vlhkosti a krystaly se rozpustí. Nádržka se zachycenou vodou by měla být rozřezaná nad odtokem vody, například nad umyvadlem. Prázdný sáček umístěte do nádoby na tříděný odpad. (NEPROPÍCHNĚTE BÍLÝ FILTR).

 Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce.  PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: