Rozdáváme dárky

SETABLU Podložka absorpční psy-kočky 60x60•10ks

Kód: 57411
Neohodnoceno
Značka: Setablu
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

SETABLU Podložka absorpční psy-kočky 60x60•10ks.

Super absorpční podložky s lepicími rohy pro snadnou instalaci na kluzké povrchy. Vhodné jak pro psy tak i kočky.

Velikost: 60x60 cm

10 kusů v balení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si pořídit pejska, ale děsí vás představa, že budete mít všude po bytě loužičky? Pak máte několik možností: kupte si dům se zahradou, dejte výpověď a choďte s pejskem několikrát denně na procházky, nebo psa vycvičte. Slyšeli jste o „novinové metodě”? Spočívá v tom, že pejska učíte vykonávat potřebu na noviny, které postupně přesunujete směrem ke dveřím – až nakonec váš čtyřnohý přítel pochopí, že po něm chcete, aby Nedělal loužičky doma, ale venku. Upgrade této metody nabízí podložky pro psy, které mají výrazně lepší absorpční vlastnosti a pohlcují pach. Pokud váš pes používá (či bude používat) i plastové wc, můžete podložky vkládat i do něj.

Podložka pro psy je užitečná i v dalších situacích – například pokud vaše fena hárá nebo máte-li doma psího seniora, který má problém s inkontinencí.

• Podložky s ochranou vrstvou proti prosáknutí

• Lepidlem umístěným v rozích lze připevnit podložku k podlaze.

• Také užitečné v případě nemocných nebo inkontinentních psů a pro feny během cyklu.

Použití: Položte na podlahu s filtrační částí nahoru: její spirální vazba brání absorpčnímu materiálu v pohybu, jakmile je mokrá, a spodní část brání úniku kapalin. Může být použit jako toaleta pro dospělé zvíře, pokud není možné venčit psa. Perfektní k ochraně oblastí, kde pes obvykle leží (pohovky, koberce, auto, chovatelská stanice ...). Vnitřní materiál obsahuje super absorpční polymery, které mohou absorbovat 300krát větší hmotnost.

VAROVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Malé části mohou při vdechnutí nebo požití způsobit udušení. Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla. Výrobek se smí používat pouze tak, jak je popsáno na obalu. Distributor nenese odpovědnost za jakékoli nesprávné použití produktu. Výrobek zlikvidujte v souladu s předpisy platnými ve vaší obci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: