Rozdáváme dárky

Tónovací šampon 03.5 Stříbrný Blond JOANNA

Kód: ME03.5
Neohodnoceno
Značka: Joanna
27 Kč 22 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

JOANNA MULTI EFFECT COLOR Tónovací šampon neobsahuje amoniak a peroxid vodíku a je obohacený o keratinový komplex. Je smývatelný a vydrží 4 až 8 umytí vlasů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joanna Muliti Effect Color tónovací šampon je výjimečný a bezpečný produkt pro barvení vlasů založený na přímém barvivu. Neobsahuje amoniak nebo peroxid vodíku. Keratinový komplex dodá Vašim vlasům krásnou, živou barvu a přirozený lesk. Barva vydrží na vlasech 4 – 8 umytí v závislosti na času barvení, který je uveden v návodu.
 
POUŽITÍ: Navlékněte si ochranné rukavice a naneste šampon na umyté vlhké vlasy. Masírujte tak dlouho, dokud se nevytvoří pěna. Nechejte ji působit 20 až 30 minut a následně vlasy pečlivě opláchněte. Prodloužením doby působení na se trvanlivost zvýší až na 8 umytí a barva bude sytější. UPOZORNĚNÍ: Jelikož přípravek může vyvolat alergickou reakci, je bezpodmínečně nutné před každým použitím provést test na snášenlivost. Pro tento účel naneste malé množství preparátu pomocí tamponu na pokožku v místě ohybu lokte. Nechte toto místo odkryté po dobu 45 minut a následně opláchněte popkožku vlažnou vodou. Vyčkejte 48 hodin. Pokud se během této doby na pokožce neobjeví žádné změny jako zčervenání nebo vyrážka, můžete začít s barvením vlasů. To, že během zkoušky nedošlo k alergické reakci, není zárukou, že se alergická reakce neobjeví jako výsledek pozdějšího procesu barvení. Tato zkouška je ale důležitým bezpečnostním opatřením.Pokud se objeví jakákoliv reakce během testu snášenlivosti, okamžitě odstraňe směs z pokožky a nepoužívejte ji. Pokud se při barvení nebo přímo po něm objeví svědění pokožky těla nebo hlavy, vyrážka, opuchnutí očí nebo tváře okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Balení: 1ks PE sáček, Obsah: 35g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: