Rozdáváme dárky

ULTRA Colour barvící kondicioner odstín teplý blond, 100g JOANNA

Kód: 2954
Neohodnoceno
Značka: Joanna
80 Kč –50 %
Clipboard43
80 Kč –50 % 40 Kč 33 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

ULTRA Colour barvící kondicioner odstín teplý blond, 100g. JOANNA.

3 minuty a je to...

Barvicí kondicionér pro teplé blond tóny rychle a jednoduše dodává teplý, béžový odstín a neutralizuje nažloutlé odrazy na přírodních nebo barvených vlasech. na přírodních nebo barvených vlasech. Optimální složení přísad a barviv během pouhých 3 minut umožní vychutnat si plnou záři vašich vlasů a intenzivní, svěží barvy. Výrobek neobsahuje amoniak a peroxid vodíku. Barva postupně vypláchne z vlasů, zůstává až 3-4 promývání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UPOZORNĚNÍ: PŘED POUŽITÍM MUSÍ BÝT INSTALOVÁNY OCHRANNÉ RUKAVICE.
Návod na použití: Umyjte vlasy šamponem a důkladně jej osušte a opláchněte. Chraňte i vaše oblečení. Použijte jednorázové rukavice a aplikujte výrobek. Výrobek se nesmí dostat na kůži. Rozprostřete výrobek po celé délce vlasů a nechte je 3 minuty působit. Vlasy hodně propláchněte s použitím rukavic, dokud není voda čistá. Vysušte si vlasy a začněte styling. Barvicí efekt trvá až 3-4 mytí. Jeden balíček stačí pro 5 až 10 aplikací v závislosti na délce vlasů. Výrobek nezesvětluje vlasy, nezakrývá šedé vlasy a výhonky.

Bezpečnostní opatření:
Barviva na vlasy mohou způsobit závažné alergické reakce. Přečtěte si prosím pokyny a dodržujte je. Výrobek není určen osobám mladším 16 let. Dočasné tetování založené na černé henně může zvýšit riziko alergií. Neaplikujte na vlasy pokud: na obličeji je vyrážka, pokožka hlavy je citlivá, podrážděná a poškozená, kdykoli došlo k reakci na barvení vlasů nebo k reakci na dočasné tetování založené na černé henně. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě opláchněte vodou. Nepoužívejte pro barvení obočí a řas. Používejte ochranné rukavice. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek může zanechat skvrny na kůži, plastu, absorpčních materiálech a utěrkách. Zabraňte zbytečnému kontaktu produktu s kůží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kondicionéry
Hmotnost: 100 g
Výrobce: Joanna
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: