Rozdáváme dárky

XANTO Odstraňovač skvrn a pachu z domácích zvířat

Kód: 500PET
Neohodnoceno
Značka: Vyrobce
68 Kč 56 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

XANTO Pěnový odstraňovač skvrn a pachu z domácích zvířat

XANTO je multiaktivní přípravek, který z koberců, čalounění, podestýlek a textilií pro domácí zvířata odstraňuje skvrny, bakterie a pach.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XANTO Pěnový odstraňovač skvrn a pachu z domácích zvířat

Pěnové bubliny rozpustí a uvolní znečištění a přípravek Xanto důkladně vyčistí a odstraní moč, výkaly, zvratky, krav a špínu. ZABIJE MIKROBY, VIRY A BAKTERIE, ZNEUTRALIZUJE A TRVALE ODSTRANÍ nepříjemné a výrazné pachy z exkrementů domácích zvířat. ODRAZUJE ZVÍŘATA OD ZNOVU-ZNEČIŠŤOVÁNÍ STEJNÝCH MÍST. ZABRAŇUJE BLEDNUTÍ BAREV A TLENÍ VLÁKEN, které jsou způsobeny znečišťováním. RYCHLESCHNOUCÍ - čistič je pěnový, ne tradičně tekutý, a proto se povrch nadměrně nenamáčí. Zanechává svěží, příjemnou a dlouhotrvající vůni. Nezanechává LEPIVÉ ZBYTKY ČI POVLAKY, udržuje váš koberec, déle čistý. PŘED POUŽITÍM VYZKOUŠEJTE NA SKRYTÉM MÍSTĚ STEJNÉHO KOBERCE, ABYSTE OTESTOVALI STÁLOST BARVY POPŘÍPADĚ JINOU NEŽÁDOUCÍ REAKCI. VHODNÝ NA VLNĚNÉ KOBERCE. Nepoužívejte na samet, bavlněný samet, brokát, hedvábí nebo jiné na vodu citlivé a smrštitelné textilie. NÁVOD K POUŽITÍ: Z povrchu odstraňte exkrementy, vysušte přebytečnou tekutinu. Před použitím řádně protřepte. Nádobu držte dnem vzhůru a nanášejte ze vzdálenosti cca 15 cm od znečištěného povrchu. Krátce stiskněte na označeném místě a aplikujte na znečištěný povrch. Pomocí vlhké tkaniny nebo houby vtírejte Xanto směrem od okrajů do středu znečištěného místa. V případě silného znečištění povrch navlhčete a nebo přípravek opakovaně aplikujte. Důkladně vysušený povrch ošetřete vysavačem.

Specifická rizikovost: R12 Extrémě hořlavý, R36 Dráždí oči, R67 Výpary mohou způsobit ospalost nebo závratě. Pokyny pro bezpečné nakládání: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S16 Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení. S79 Uchovávejte obal těsně uzavřený na dobře větraném místě, S24/25 Zamezte styku s kůží a očima. UPOZORNĚNÍ: Do úplného uschnutí zůstává produkt hořlavý. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním svitem, nevystavujte teplotám nad 50°C. Nepropichujte a nepalte ani po použití. Nestříkejte v blízkosti ohně a na otevřený plamen nebo rozžhavené materiály. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: 1. při nadýchání - odveďte postiženého na čerstvý vzduch a vyhledejte lékařskou pomoc 2. při zasažení očí - okamžitě důkladně opláchněte teplou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc 3. při styku s kůží - umyjte vodou 4. při požití - musíte se napít mléka nebo vody a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento výrovek. Datum výroby a spotřeby uveden na dně plechovky. Prázdný obal zneškodňujte v souladu se zákonem o odpadech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: